Протираковий потенціал часнику та його загальна користь

Часник – ефективний засіб від багатьох захворювань. Лікування ним – це не примха сьогоднішнього дня: за допомогою часнику люди позбавлялися різних хвороб ще з прадавніх часів, тому немає причин нехтувати ним і сьогодні.

Наведемо простий приклад. Якщо перед тим, як проковтнути часник, ви його пережовуєте, то він не лише залишить після себе стійкий і не дуже приємний запах, а ще й втратить частково свої цілющі властивості. Тому зубки часнику потрібно ковтати, як пігулки. Якщо ж вам складно проковтнути цілий зубок, то можна порізати його на шматочки й ковтати їх поступово. За такого способу вживання ви уникнете появи специфічного різкого запаху і сприятимете найбільш ефективному впливу часнику на організм.

Лікування часником допоможе у профілактиці тромбофлебіту, захворювань серцево-судинної системи тощо. Хворим, які мають проблеми зі шлунком, рекомендують ковтати часник із соняшниковою олією.
Спробуйте приймати щодня хоча б по три-чотири великих зубчики часнику і почуватиметеся значно краще. Особливо сприятливим буде таке лікування у холодний період року, під час застудних захворювань і грипу.

Вчені давно довели, що часник має протипухлинні властивості, однак його кулінарна обробка значно знижує їх. Як підтверджують дослідження, щоб повністю заблокувати протираковий потенціал часнику, достатньо лише 45 секунд підсмажувати або варити його.

Проте цілюща часникова активність може бути збережена, якщо перед тепловою обробкою нарізати його або вичавити через прес для часнику, а потім потримати на повітрі не менше 10 хвилин.

Пояснюється це тим, що ферменти, залишаючи пошкоджені клітини, вступають у реакцію з іншими речовинами, внаслідок чого утворюється речовина, здатна зміцнювати протипухлинний імунітет. Однак хімічна реакція цієї речовини припиняється, щойно ферменти піддаються термообробці. Саме тому для зміцнення власного імунітету слід вживати свіжий часник.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив